Jsme stabilní česká společnost a právě hledáme nové kolegy, kterým nabízíme stálé zaměstnání na dobu neurčitou a pravidelný příjem.

Aktuální nabídky práce:

Strážný

  • Chráněné pracoviště
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Pouze pro OZP.
  • Místo výkonu práce: Česká Lípa

Ozvěte se nám na provoz@1lb.cz ,
nebo volejte +420 720 743 903, +420 607 720 287

Recepční

  • Požadujeme:
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
    • Příjemné vystupování
  • Vhodné pro OZP
  • Nástup možný ihned.

Ozvěte se nám telefonicky  +420 608 720 287,
nebo e-mailem na kulich@1lb.cz

Pracovníci ostrahy-strážní

  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Pouze pro OZP
  • Možnost zajištění ubytování
  • Místo výkonu práce: Liberec, Jablonec n/N., Turnov, Děčín, Varnsdorf, Jiříkov, Rumburk, Velvary, Karlupy, Frýdlant a Praha
  • Nástup možný ihned!

Ozvěte se nám na provoz@1lb.cz , nebo volejte +420 720 743 903, +420 607 720 287

Recepční

  • Zkrácený pracovní úvazek max. 30 hodin týdně
  • Náplň práce: vstup a evidence návštěv, podávání informací, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu, fyzicky nenáročná práce
  • Požadujeme: základní znalost práce s pc
  • Místo výkonu práce: Turnov, Liberec – vhodné i pro OZP

Ozvěte se nám telefonicky  +420 608 720 287, nebo e-mailem na kulich@1lb.cz

Hlídač parkoviště

  • Zkrácený pracovní úvazek max.30 hodin týdně
  • Vhodné i pro OZP
  • Místo výkonu práce: Liberec

Ozvěte se nám telefonicky  +420 608 720 287, nebo e-mailem na kulich@1lb.cz

Pracovníci výjezdu

  • Rozvoz a svoz osob na pracoviště
  • Zkrácený úvazek max. 30 hodin týdně
  • Požadujeme : řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič