Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Naše společnost se na fyzickou ostrahu specializuje již více než dvacet let. Během této doby jsme získali nepřeberné množství zkušeností, z kterých dnes naši klienti profitují. Základem je důkladné seznámení se s objektem a provozním režimem konkrétního klienta. Jelikož každý objekt má svá specifika, naše společnost klade velký důraz na individuální přístup. Následně jsou vyhodnocena bezpečnostní rizika a zpracován plán ostrahy „na míru“. Ten obsahuje závazný rozsah a podrobný popis výkonu služby pro naše zaměstnance.

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Soustředíme se na ucelený návrh, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis kamerových systémů předních světových výrobců. Díky silnému zázemí dodavatelů a zkušenému týmu techniků jsme schopni navrhnout nejefektivnější řešení pro zákazníka a flexibilně vyhovět všem požadavkům. Každý od nás dostane maximálně profesionální přístup, ať se jedná o byt, rodinný dům, kancelář nebo velké průmyslové areály s desítkami kamer.

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Naše agentura nabízí k úplnému ochránění Vašeho majetku fyzickou ostrahu, monitoring pomocí profesionálního kamerového systému a elektronický zabezpečovací systém, který je nedílnou součástí zabezpečení chráněných prostor, jelikož signalizuje narušení chráněného objektu a umožňuje nám tak vykonávat příslušná opatření pro ochranu majetku a osob.

Úklidové služby

Úklidové služby

Úklidové práce realizujeme na vysoké úrovni a kvalitně. Pro dodržení dohodnutých standardů a maximální spokojenosti klienta, máme zavedené vnitřní kontroly úklidových služeb a prací našimi vedoucími pracovníky. Nedílnou součástí a také vizitkou každé společnosti jsou její zaměstnanci, proto dbáme na soustavnou rekvalifikaci našich pracovníků v podobě pravidelných školení a certifikací. U našich zaměstnanců garantujeme, profesionalitu, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, slušné vystupování a trestní bezúhonnost.

Kontrola nemocných

Kontrola nemocných

Naše agentura se specializuje na kontrolní činnost zaměstnanců, kteří byli uznáni dočasně práce neschopným dle § 192 Zákoníku práce. Úkolem našeho specializovaného zaměstnance je osobní návštěva nemocného v místě nahlášení pobytu, kde bude sepsán protokol o provedené kontrole. Nebude-li práce neschopný zaměstnanec v místě pobytu zastižen, bude vše řádně zdokumentováno a následně předáno zaměstnavateli.

Náhradní plnění

Náhradní plnění

Pomůžeme Vám individuálně a profesionálně zvolit nejvhodnější možnou kombinaci námi nabízených služeb pro splnění povinnosti povinného odvodu do státního rozpočtu za OZP. Náhradní plnění je jedna z možností jak splnil povinný podíl pro daný rok.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně služeb, které Vám naše společnost nabízí v rámci náhradního plnění.